אודותינו

מערכת ניהול המחקרים המשתלמת בעולם. כלי עוצמתי לניהול מחקר אפקטיבי

Research IT קמה מתוך הצורך של מרכזי מחקר ביעול ופיתוח יכולות ניהול המחקרים שלהם.

אנו שמחים להיות שותפים אקטיביים בתהליך המחקר של הלקוחות שלנו, ומסייעים להם להתפתח באופן יעיל ומבוקר וכן לאפשר להם לקבל את התמורה המלאה משימוש במערכת.

הקמנו את מערכת Research IT מתוך נסיון רב שנים ועבודה שוטפת בשטח עם בתי החולים מהגדולים בארץ העוסקים במחקרים.

העברת ניהול המחקר למערכת חדשה מעוררת חשש, כיוון שלרוב נדרש שינוי שיטות העבודה הנהוגות במוסד אשר מבצע את המחקר. בנוסף נדרשת הסתגלות למערכת שעלולה להיות מסובכת מרוב פונקציות ואפשרויות תפעול. תהליך ההסתגלות מכביד על ניהול המחקר, במקום לייעל את שיטות העבודה. ואחרי כל אלו, העלויות הגבוהות של המערכות בשוק גבוהות ולא ופשוט לא משתלמות.

לשם כך פיתחנו את Research IT.

העקרונות המנחים אותנו הם גמישות מקסימאלית, קלות בתפעול, תוך כדי שמירה על עלות אטרקטיבית במיוחד:  

  • תוכנת WEB  – נגישות מכל מקום ובכל זמן.
  • מותאמת אישית לצרכי המחקר – המערכת ניתנת להתאמה בצורה עצמאית, נוחה קלה ומהירה.
  • פשוטה ואינטואיטיבית – מצריכה הדרכה מינימאלית 
  • אינה דורשת התקנה במחשבים המשמשים למחקר. 
  • עברית – שפת הממשק ידידותית לכולם.
  • מאובטחת – המערכת מאובטחת SSL ובקודי אבטחה.
  • יכולות שמירה, הסטוריה וגיבוי – שמירה אוטומטית של הפעולות עבור כלל המשתמשים ותיעוד מלא.
  • עלויות הקמה מינימאליות וחבילות שירות אטרקטיביות במיוחד.

 

"אני מאמין שהכל קורה מסיבה מסוימת. אנשים משתנים, כדי שתלמד להרפות, דברים משתבשים כדי שתעריך אותם כאשר הם בסדר. אתה מאמין לשקרים כדי שבסופו של דבר תלמד לא לסמוך על אף אחד חוץ מעצמך, ולפעמים דברים טובים מתפרקים כדי שדברים טובים יותר יוכלו להתחבר יחד."
אחיעד
אחיעד
בעלים

הלקוחות שלנו מספרים

בתחילת דרכנו נעזרנו רבות בשירות התמיכה של Research IT על מנת להתאים את המערכת לצרכים המיוחדים של המחקר, ותמיד נענינו במהרה ובחיוך. השירות אישי, זריז ויעיל. המערכת קלה ביותר לתפעול וידידותית למשתמש, דבר שמקל ומקצר תהליכים שהיו גוזלים זמן רב בעבר.
ענבל ש.
מנהלת מחקר
מצאנו ב-Research IT כלי נוח, יעיל ופשוט שמסייע לנו לדעת מה קורה עם כל נבדק ונבדק בכל סטטוס ולבצע מעקב אפקטיבי בכל שלבי המחקר. מעבר לכך התמיכה במוצר היא נהדרת ויוצאת דופן באיכותה כך שהצלחנו להתאים את המערכת לכל הדרישות שלנו בקלות ובמהירות - מומלץ מאוד
חגי ב.
מנהל מחקר
לכל המתלבטים! לאחר בדיקה יסודית של מספר מערכות לניהול מחקרים ברצוני להמליץ בחום על מערכת Research IT. מדובר במערכת נוחה, ידידותית והכי חשוב בעלת גב של צוות איכותי ומסור בניהולו של אחיעד שהיה שם עבורנו בכל פניה ובקשה כולל שיפור מתמיד של המערכת. ישר כח!
עומר כ.
חוקר ראשי